Kvalita nadovšetko

Sklenárstvo Sedmička s.r.o., je spoločnosť s dlhodobou históriou, bohatými skúsenosťami a kvalitnou prácou. Spoločnosť bola založená v roku 2000. Počas tejto existencie sa nám podarilo obslúžiť už tisíce zákazníkov najmä z Košíc a okolia. Mnohí z nich sa stali našimi stálymi klientmi a o ich spokojnosti svedčí aj stále sa rozrastajúci počet referenčných zákazníkov.
Preferujeme seriózny prístup nie len k našim zákazníkom ale aj dodávateľom a aj naďalej sa budeme oň snažiť. Naša spoločnosť má na svojom konte veľa spokojných a zároveň stálych zákazníkov, ktorí sa k nám neustále vracajú. Staňte sa i Vy jedným z nich! Sme tím skúsených profesionálov a vo svojom odbore chceme jednoznačne vynikať. Vieme však aj to, že je stále čo zlepšovať, snažíme sa preto byť vždy o krok vpred pred konkurenciou. Nebojíme sa inovácií a stále sa vzdelávame v našom odbore.
Príďte k nám a presvedčte sa sami.

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.